Tangonun Ritmi

Tangonun Ritmi

La Juan D'Arienzo Tango Orkestrası 3 Ekim'de Arjantin’in Dünya Şampiyonu Maestroları ve Türkiye Şampiyonu dansçılar eşliğinde TİM Show Center'da.

03 Ekim 2018

FESTİVALİN İLK GÖSTERİSİ TİM SHOW CENTER' DA

Buenos Aires’in en iyi tango orkestraları arasında yer alan ve '2017 Arjantin Tangosu En İyi Orkestra Oskarı” ödülünün sahibi 'La Juan D'Arienzo Tango Orkestrası” 3 Ekim'de Arjantin’in Dünya Şampiyonu Maestroları ve Türkiye Şampiyonu dansçılar eşliğinde TİM Show Center'da.

“La Juan D´Arienzo Tango Orkestrası” adını 'El Rey del Compás' (Ritmin Kralı) olarak bilinen Arjantinli büyük tango müzisyeni Juan D´Arienzo’dan almaktadır. 2012 yılında kurulan ve Arjantin milongalarında çalınan yüzlerce eserin bestecisi ve aranjörü olan Juan d’Arienzo’nun tüm eserlerini yeniden yorumlayan orkestra dört bandoneon, dört keman, bir piyano ve bir kontrbastan oluşmaktadır. Bu genç grup, yakaladıkları ritim ve seyirciye yansıttıkları muhteşem enerjiyle çok kısa bir süre içinde yalnızca Buenos Aires’te değil tüm dünyada adını duyurmuş ve büyük milongalarda kendine yer edinmiştir.

'Müzikal bir şölen yaşatacak La Juan D’Arienzo Orkestrası’nın yanı sıra birbirinden etkileyici dans performansları ile sahne alıp bu şöleni taçlandıracak ülkemizin uluslararası üne sahip çiftlerini sunmaktan gurur duyuyoruz.'

03 Ekim 2018 Çarşamba 20:30 Etkinlik sona erdi

Instagram

TİM, benzersiz mekan özellikleri ve hizmet anlayışıyla, marka, kurum ve firmaların; konser, parti, film galaları ve gösterimleri, canlı yayınlar, uluslararası kongre ve seminerler, sergiler, festivaller, marka ve ürün lansmanları gibi özel proje ve aktiviteleri için yeni bir alternatiftir.

İLETİŞİM

Kroki

Email: info@timshowcenter.com

Telefon: 0212 286 66 86 (Pbx)

Adres: Büyükdere Caddesi Derbent Mevkii (Darüşşafaka Kampüsü Yanı) Maslak 34457-Sarıyer/İSTANBUL