Senfosoul-Musa Göçmen & Carlton Jumel Smith & Fark Band

Soulman Carlton Jumel Smith & Senfoman Musa Göçmen Senfoni Orkestrası

13 Ocak 2023

Dünyada “Soulman” olarak anılan ve sahnede renkli bir sihir oluşturan Carlton Jumel Smith, ülkemizi Senforock ile tanıştıran “Senfoman” Musa Göçmen ve Bee Gees’in Stayin Alive şarkısının Türkçe versiyonu‘’Yanımda ol, Benimle ol’’ ile çıkış yapan farklı ve aktivist pop grubu Fark Band aynı sahnede…

Carlton Jumel Smith, Harlem de doğdu ve 8 yaşında tüm renkli tenli şarkıcıların kutsal ismi James Brown’un Apollo Theatre konserinde müziğe and içerek hayatını müziğine adadı. Ray Charles, Michael Jackson, Otis Redding, Marvin Gaye, Johnnie Taylor, The Temptations gibi önemli isimlerle aynı yolda ilerleyen Carlton özellikle İspanya ve Amerika’nın en önde gelen soul şarkıcısı olarak “Soulman” lakabıyla anılmaktadır. “Müzik; Tanrının bize sunduğu öpücüğüdür.” sözüyle müzikseverlerin kalbine ve ruhuna ulaşmıştır.

Musa Göçmen Senfoni Orkestrası, müzik eğitimine Askeri Mızıka Okulu’nda başlamış ve ilk eserini 14 yaşında yazan, onlarca senfonik eser besleyen bir müzik dehası olan Musa Göçmen’in önderliğinde kurulmuş, Türkiye’nin en çok konser veren senfoni orkestrasıdır. Pek çok özel projeye imza atan Musa Göçmen, Dostum Mozart, Senforock, The Cure gibi çok sesli gösterileri gerçekleştirmiş, şimdi ise “Müziğin yel değirmenleri beni bekliyor ve müzik benim hayalimdir.” diyerek hayalini SENFOSOUL prömiyerinde TİM Show Center’da sahnede gerçekleştirmeye hazırlanmaktadır.

Zihin ve beden farklı gençlerden oluşan, ülkemizin ilk pop grubu Fark Band’ in de sahne alacağı özel gecede aynı zamanda SPORA İLHAM VERENLER İZEV VAKFI ÖDÜLLERİ de sahiplerini bulacak, engelleri aşan sıra dışı sporcular konserin izleyicilerinin coşkulu katılımıyla onurlandırılacaktır.

Bu özel prömiyerin 700 bileti daha satışa çıkmadan tükenmiştir. 13 Ocak 2023 Cuma akşamı 1900 kişilik harika salonuyla TİM Show Center’da yerinizi almak için biletler PASSO desteğiyle sizi bekliyor.

13 Ocak 2023 Cuma   18:45 Etkinlik sona erdi

Senfosoul-Musa Göçmen & Carlton Jumel Smith & Fark Band
TAKIPTE KALIN

TİM, benzersiz mekan özellikleri ve hizmet anlayışıyla, marka, kurum ve firmaların; konser, parti, film galaları ve gösterimleri, canlı yayınlar, uluslararası kongre ve seminerler, sergiler, festivaller, marka ve ürün lansmanları gibi özel proje ve aktiviteleri için yıllara dayanan tecrübeyi deneyimli kadrosu ile birleştiren bir alternatiftir.

E-Bülten Kayıt

İLETİŞİM

Kroki

Email: info@timshowcenter.com

Telefon: 0212 286 66 86 (Pbx)

Adres: Büyükdere Caddesi Derbent Mevkii (Darüşşafaka Kampüsü Yanı) Maslak 34457-Sarıyer/İSTANBUL