Stratcomsummit 2022 Uluslararası Stratejik İletişim Zirvesi 22

Belirsizlik çağında devletlerin ve vatandaşların karşılaştığı büyük krizlere karşı politika geliştirme, koordinasyon ve yönetişim bağlamında müzakere adına yenilikçi ve esnek bir platform sunuyor.

2-3 Aralık 2022

Stratcom Nedir?

Stratejik iletişimi şekillendiren küresel başlıkların ve trendlerin tartışıldığı Stratcom, birçok ülkeden ve sektörden temsilcileri buluşturan uluslararası bir platformdur. Alanında uzman ve yetkin isimleri bir araya getiren Stratcom, stratejik iletişimi dünü anlamlandıran, bugüne ve geleceğe yön veren müstakil bir politika alanı olarak görmektedir. Stratcom, dünyanın dört bir yanından kurumsal iletişim, kriz iletişimi, devlet iletişimi ve kampanyaları, açık kaynak istihbaratı, dezenformasyonla mücadele ve dijital medya gibi alanlarda paydaşları yenilikçi ve uluslararası uygulamalarla buluşturmaktadır. Stratcom, stratejik iletişime dair güncel gelişmeleri takip ederek, kurumlar ve kişiler arasındaki iş birliğini somut çıktılara dönüştürme fırsatı sunmaktadır.

Stratcom Konsepti

Stratcom Summit 2022, stratejik iletişimin liderleri ile tecrübe paylaşımı ve yeni stratejilerin geliştirilmesi adına “Belirsizlik Çağında Stratejik İletişim” temasıyla 2-3 Aralık 2022 tarihleri arasında İstanbul’da yeniden kapılarını açıyor.

Uluslararası alanda belirsizliklerin, insani ve çevresel krizlerin çoğaldığı, bölgesel istikrarsızlıkların arttığı bir dönemde Stratcom Summit 2022; iletişim alanındaki meydan okumalara karşı kurumsal dayanıklılık, kapasite geliştirme, profesyonelleşme ve mükemmeliyeti inşa etme adına liderleri bir araya getiriyor.

Uluslararası Stratejik İletişim Zirvesi 2022 (Stratcom Summit '22), hakikat krizinin tırmandığı bir dönemde devletlerin, kuruluşların ve vatandaşların karşılaştığı risk ve fırsatlara yönelik politika geliştirme, koordinasyon ve yönetişimi konuşmak üzere yenilikçi ve esnek bir platform sunuyor.

2 Aralık 2022 Cuma   Etkinlik sona erdi

3 Aralık 2022 Cumartesi   Etkinlik sona erdi

TAKIPTE KALIN

TİM, benzersiz mekan özellikleri ve hizmet anlayışıyla, marka, kurum ve firmaların; konser, parti, film galaları ve gösterimleri, canlı yayınlar, uluslararası kongre ve seminerler, sergiler, festivaller, marka ve ürün lansmanları gibi özel proje ve aktiviteleri için yıllara dayanan tecrübeyi deneyimli kadrosu ile birleştiren bir alternatiftir.

E-Bülten Kayıt

İLETİŞİM

Kroki

Email: info@timshowcenter.com

Telefon: 0212 286 66 86 (Pbx)

Adres: Büyükdere Caddesi Derbent Mevkii (Darüşşafaka Kampüsü Yanı) Maslak 34457-Sarıyer/İSTANBUL