Türkiye Ulus Markalama Forumu

Büyük medeniyetlere binlerce yıldır ev sahipliği yapan Türkiye, sahip olduğu zengin mirası ve değerleriyle yeni bir yolculuğa çıkıyor.

TC. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Türkiye Marka Ofisi, geçmişi ve geleceği buluşturan bir çizgide Türkiye’nin marka değerini ve bilinirliğini daha da arttırmak üzere çalışmalara başladı.

Türkiye'nin ilk ulus marka buluşması olan “Türkiye Ulus Markalama Forumu”, 16-17 Aralık 2022 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek. Forumda, alanında uzman isimleri buluşturan sunum, panel ve etkinliklerle Türkiye markası bilimsel, akademik, sektörel ve sosyo-kültürel boyutuyla geniş bir yelpazede ele alınacak.

Forum, Dünyaca ünlü ülke markalama uzmanları, akademisyenler, sektör temsilcileri ile alanında uzman konuşmacılarla üst düzey katılımcıları bir araya getirecek.

16 Aralık 2022 Cuma   10:00 Etkinlik sona erdi

17 Aralık 2022 Cumartesi   10:00 Etkinlik sona erdi

TAKIPTE KALIN

TİM, benzersiz mekan özellikleri ve hizmet anlayışıyla, marka, kurum ve firmaların; konser, parti, film galaları ve gösterimleri, canlı yayınlar, uluslararası kongre ve seminerler, sergiler, festivaller, marka ve ürün lansmanları gibi özel proje ve aktiviteleri için yıllara dayanan tecrübeyi deneyimli kadrosu ile birleştiren bir alternatiftir.

E-Bülten Kayıt

İLETİŞİM

Kroki

Email: info@timshowcenter.com

Telefon: 0212 286 66 86 (Pbx)

Adres: Büyükdere Caddesi Derbent Mevkii (Darüşşafaka Kampüsü Yanı) Maslak 34457-Sarıyer/İSTANBUL